Szkoła Podstawowa w Radominie
   Zespół Szkół im. F.Chopina w Radominie

 

 

 

 

 

 










 

 

 

 



 

 

 

 

 

 

 










 

 

 

 

 

 

 











 

 

 

 

 

 

 

 

 




 

                                                      

.................................................Nasze sukcesy..............................................
__________________________________________________________________________
 

..........................................................................2016/2017

22.04.2017r.

Diecezjalny konkurs plastyczny dla uczniów kl.III w Płocku "Początki Kościoła w oczach dziecka"
udział ucznia kl.III Kamila Żebrowskiego

22.04.2017r.

Powiatowy Konkurs Wiedzy Pożarniczej w Golubiu-Dobrzyniu
II miejsce Jacek Kozłowski kl.VI

14.04.2017r.

Gminny Konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Płonnem
Drużyna w składzie Milena Górecka, Angelika Balinowska, Jakub Krakowski kl.V
oraz Jacek Kozłowski kl.VI zajęła II.
II miejsce indywidualnie zajął Jakub Krakowski kl.V

31.03.2017r.

Gminny Konkurs Wiedzy Pożarniczej
III miejsce Jacek Kozłowski kl.VI i zakwalifikowanie się do turnieju powiatowego.

02.03.2017r.

Udział uczniów w Dekanalnym Konkursie Biblijnym w Golubiu - Dobrzyniu "Dzieje Apostolskie"
I miejsce Stanisław Lewandowski kl.VI - uczeń zakwalifikowł się do konkursu Diecezjalnego w Płocku
V miejsce Kinga Maciejewska kl.VI

01.03.2017r.

Wojewódzki Konkurs Recytatorski zoorganizowany przez Ośrodek Chopinowski w Szafarni
Udział uczniów kl.VI - Kinga Maciejewska i Roksana Radziszewska

14.02.2017r.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczno - Literacki "Na Swietego Walentego... - różne oblicza miłości"
zoorganizowany przez miasto Chełmno
I miejsce w kategorii literackiej Szymon Gocyła kl.IV

12.01.2017r.

Gminny konkurs strażacki - konkurs plastyczny "Zapobiegajmy pożarom"
I miejsce Kacper Balinowski kl.I (malarstwo)
II miejsce Natalia Balinowska kl.IIIa (malarstwo)

II miejsce Natalia Balinowska kl.IIIa (malarstwo)
wyróżnienie Kacper Ptaszyński kl.IIIa (malarstwo
I miejsce Szymon Sawicki kl.IV (kredka)
III miejsce Martyna Wojdyła kl.IV (plastelina)
I miejsce Jakub Krakowski kl.V (pastele)
III miejsce Adrian Szlejer kl.V (techniki różne)

10.12.2016r.

I Turniej Potyczki Wierszowane organizowany na Zamku w Golubiu-Dobrzyniu
III miejsce w kategorii klas IV-VI Szymon Gocyła kl.IV za wiersz pt."Piękna jesień"

08.12.2016r.

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej w Golubiu-Dobrzyniu
udział drużyny chłopców z kl.IV

06.12.2016r.

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej organizowany przez Zespół Szkół Miejskich w Golubiu-Dobrzyniu
udział drużyny chłopców z kl.VI

25.11.2016r.

Szkolny Konkurs Wiedzy Religijnej
I miejsce - Jakub Krakowski kl.V, II miejsce - Kacper Jobczyński - kl.V, III miejsce - Jakub Krzykowski kl.VI

23.11.2016r.

Dzień Języków Obcych - szkolny konkurs języka angielskiego
I miejsce - Jakub Krakowski kl.V, II miejsce - Kacper Jobczyński - kl.V, III miejsce - Szymon Gocyła kl.IV

21.11.2016r.

Przegląd twórczości Marii Dąbrowskiej - udział uczniów w obchodach X rocznicy utworzenia Izby Pamięci
Marii Dąbrowskiej w Szkole Podstawowej w Płonnem.
Kinga Maciejewska, Roksana Radziszewska, Bartłomiej Żuchowski - kl.VI

19.11.2016r.

Udział uczniów w XI Przeglądzie Twórczości ks. Jana Twardowskiego organizowanym przez Gimnazjum
im. I. Działyńskiego w Golubiu-Dobrzyniu
Katarzyna Wiśniewska i Wiktoria Rumianowska kl.IIIb, Amelia Leszczyńskaa kl.V, Kinga Maciejewska kl.VI

18.11.2016r.

XXI Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Fryderyku Chopinie dla Szkół Podstawowych w Szafarni
udział uczniów - Kacper Jobczyński kl.V, Stanisław Lewandowski kl.VI

27.10.2016r.

Udział uczniów kl.IV i V w rozgrywkach powiatowych w Golubiu-Dobrzyniu XVII edycji Turnieju
"Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

12.10.2016r.

Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej w Golubiu - Dobrzyniu.
Drużyna chłopców kl.VI - V miejsce

23.09.2016r.

Powiatowe zawody w biegach przełajowych w Golubiu - Dobrzyniu.
Udział uczniów - Jakub Krzykowski i Dominik Sztandarski kl.VI

20.09.2016r.

Zawody sportowe - biegi sztafetowe "Maraton trzeźwości" w Radzynku.
III miejsce - drużyna dziewcząt:
Angelika Balinowska, Amelia Leszczyńska z kl.V oraz Kinga Maciejewska,  
                    
.Marta Dec, Weronika Krzykowska i Adrianna Zakrzewska z kl.VI
V
miejsce - drużyna chłopców: Damian Żebrowski z kl.V oraz Przemysław Cieszyński, Dominik Sztandarski,
                
.Jakub Krzykowski i Krystian Krzywosiński z kl.VI

..........................................................................2015/2016

25.04.2016r.

Udział uczennicy kl.VI Patrycji Gocyły w recytatorskim konkursie poezji patriotycznej w Golubiu-Dobrzyniu.

19.04.2016r.

Halowy Turniej Piłki Nożnej o puchar Burmistrza Golubia-Dobrzynia.
III miejsce - drużyna chłopców kl.VI

11.04.2016r.

Udział uczniów w Gminnym Konkursie Plastycznym pt. "Zapobiegajmy pożarom" organizowanym przez Straż Pożarną.
II miejsce - Weronika Krzykowska kl.V

24.03.2016r.

Udział uczniów w konkursie plastycznym zoorganizowanym przez SP im. Dziewanowskich w Płonnem
na wykonanie strony tytułowej do wybranej książki Marii Dąbrowskiej.
II miejsce - Kacper Jobczyński kl.IV
III miejsce - Łukasz Jobczyński kl.VI

22.03.2016r.

Udział uczniów kl. I-III w konkursie plastycznym pt."Nasze pola wiosną" zoorganizowanym przez firmę
Ampol-Merol z Wąbrzeźna.

21.03.2016r.

Gminny Konkurs Wiedzy Pożarniczej
II miejsce Jacek Kozłowski kl.V i zakwalifikowanie się do turnieju powiatowego.

15.03.2016r.

Szkolny Konkurs Ortograficzny
I miejsce - Hubert Stogowski kl.VI
IImiejsce - Łukasz Jobczyński kl.VI
III miejsce - Weronika Krajewska kl.VI

2.03.2016r.

Udział uczniów w Dekanalnym Konkursie Biblijnym w Golubiu - Dobrzyniu "Ewangelia Świętego Marka"
II miejsce Stnisław Lewandowski kl.V i zakwalifikowanie się do konkursu Diecezjalnego w Płocku
III miejsce Karol Błaszkiewicz kl.VI

23.02.2016r.

Udział uczniów w Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego w Gałczewie
Mikołaj Legin i Marceli Wiśniewski kl.VI

9.02.2016r.

Konkurs literacki "Być poetą" na napisanie wiersza o tematyce sportowej "Mocniej, wyżej, szybciej" zoorganizowany przez SP nr 35 w Toruniu.
I miejsce - Zuzanna Olszewska kl.V

17.12.2015r.

Powiatowe Zawody w Piłkę Siatkową w Golubiu-Dobrzyniu dla uczniów Szkół Podstawowych
drużyna chłopców - II miejsce

1.12.2015r.

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej organizowany przez Zespół Szkół Miejskich w Golubiu-Dobrzyniu
drużyna chłopców - I miejsce

1.12.2015r.

Szkolny Konkurs Wiedzy Religijnej
I miejsce - Stanisław Lewandowski kl.V, II miejsce - Karol Błaszkiewicz kl.V, III miejsce - Sebastian Luks kl.V

1.12.2015r.

Mecz siatkówki z SP Ostrowite - wygrana chłopców z kl.VI

20.11.2015r.

XX Jubileuszowy Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Fryderyku Chopinie dla Szkół Podstawowych w Szafarni
wyróżnienie - Zuzanna Olszewska i Stanisław Lewandowski kl.V

14.11.2015r.
Udział uczniów w X Przeglądzie Twórczości ks. Jana Twardowskiego organozowanym w Gimnazjum im. I. Działyńskiego w Golubiu-Dobrzyniu.
Magdalena Leżyńska kl.IIa, Adrianna Zakrzewska i Marta Dec kl.V
22.10.2015r.
Łukasz Jobczyński kl.VI zakwalifikował się do etapu rejonowego konkursu przedmiotowego z j.angielskiego
23.09.2015r.
Konkurs "Wiersze o jesieni" zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną w Radominie - I miejsce Zuzanna Olszewska kl.V

23.09.2015r.

Udział uczniów (chłopców) w powiatowych eliminacjach biegów przełajowych w Golubiu - Dobrzyniu.
X miejsce Radosław Gębski k.VI

..........................................................................2014/2015

13.05.2015r.
III miejsce chłopców w I Turnieju o Puchar Burmistrza i Starosty w Halowej Piłce Nożnej
w Golubiu - Dobrzyniu dla kl.IV - VI pod honorowym patronatem posła na sejm Zbigniewa
Sosnowskiego.
30.04.2015r.
Międzyszkolny Konkurs Pierwszej Pomocy w Golubiu - Dobrzyniu

Udział uczniów: Kacper Dec kl.VI, Dawid Chmielewski kl.VI, Stanisław Lewandowski kl.IV
Wyróznienie indywidualne Komendanta Powiatowego Straży Pożarnej w Golubiu - Dobrzyniu
 dla Stanisława Lewandowskiego kl. IV

23.04.2015r.
Klasowy konkurs matematyczny "Mistrz Matematyki"

kl.IV:  I - Filip Litke, Jacek Kozłowski
          II - Eryk Koepke, Sebastian Luks, Adrianna Zakrzewska
          III - Jacek Krzykowski, Oliwia Szczechowicz
kl.V:   I - Aleksandra Jaguś
         II - Łukasz Jobczyński
         III - Patrycja Gocyła
kl.VI: I- Dawid Chmielewski
         II - Aleksandra Czarnecka, Jakub Grembocki
         III - Agata Kuźwicka

15.04.2015r.
Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej w Golubiu - Dobrzyniu - II miejsce Jakub Grembocki kl.VI
13.04.2015r.
IV Powiatowy Konkurs Recytatorski "Bliżej Marii Dąbrowskiej" organizowany przez Regionalną Izbę Pamięci
Marii Dąbrowskiej w Płonnem - udział uczniów: Weronika Krajewska kl.V, Aleksandra Jaguś kl.V, Agnieszka Błaszkiewicz kl.VI
27.03.2015r.
X Przegląd Twórczości Ludowej WIELKANOC 2015 organizowany przez Dom Kultury w Golubiu - Dobrzyniu.
I miejsce - Agata Kuźwicka w kategorii palma wielkanocna
19.03.2015r.
Udział uczniów klas czwartych z SP w Radominie i SP w Dulsku w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej halowej w Golubiu - Dobrzyniu.

4.03.2015r.

Udział uczniów w Dekanalnym Konkursie Biblijnym w Golubiu - Dobrzyniu "Ewangelista Łukasz i Jego Ewangelia" - Karol Błaszkiewicz kl.V, Kacper Lewicki kl.VI

12.02.2015r.

Udział uczennicy kl.VI Agnieszki Błaszkiewicz w XV Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy poświęconej muzyce i Fryderykowi Chopinowi w Szafarni.

6.02.2015r.

Uczennica k.VI Agata Kuźwicka uzyskała tytuł finalistki na etapie wojewódzkim w konkursie przedmiotowym
z języka polskiego.

19.01.2015r.

Wyróżnienie dl uczennicy k.VI Aleksandry Czarneckiej w wojewódzkim konkursie plastycznym "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym".

18.01.2015r.

Udział uczniów w Gminnym Konkursie Plastycznym pt. "Zapobiegajmy pożarom" organizowanym przez Straż Pożarną.
Wyróżnienia zdobyli:
Krzysztof Górski kl.Ib, Daria Sztandarska kl.II, Andżelika Małecka kl. VI

16.01.2015r.

III miejsce chłopców kl.V w piłkę nożną w Mistrzostwach Powiatu o puchar Tymbarku.

12.01.2015r.

Udział uczniów w Przeglądzie Teatralnym Jasełka organizowanym przez Dom Kultury w Golubiu - Dobrzyniu  
i parafię rzymskokatolicką p.w. św. Katarzyny w Golubiu - Dobrzyniu

18.12.2014r.

Powiatowe Zawody w Piłkę Siatkową w Golubiu-Dobrzyniu
chłopcy - III miejsce

16.12.2014r.

Powiatowy Turniej  w Piłke Nożną dla uczniów kl.V  w Golubiu-Dobrzyniu
chłopcy - III miejsce

15.11.2014r.

Udział uczniów w IX Przeglądzie Twórczości ks. Jana Twardowskiego organozowanym w Gimnazjum im. I. Działyńskiego w Golubiu-Dobrzyniu.
Wyróżnienia zdobyli: Zuzanna Olszewska  kl.IV oraz Agnieszka Błaszkiewicz k.VI

..........................................................................2013/2014

12.06.2014r.

Powiatowa Liga Piłki Siatkowej 2014
dziewczęta - III miejsce
chłopcy - III miejsce

9.06.2014r.

Sebastian Głusiec kl.VI - III miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. "Proza Marii Dąbrowskiej inspiracją w twórczości plastycznej" zorganizowanym przez Regionalną Izbę Pamięci Marii Dąbrowskiej
w Płonnem.

5.06.2014r.

Emilia Krzykowska kl.VI - udział w konkursie plastycznym V edycja "Las skarbem przyrody" organizowanym przez Nadleśnictwo Golub - Dobrzyń

16.05.2014r.

Jakub Krzykowski - udział w Diecezjalnym Konkursie Plastycznym dla uczniów klas III szkół podstawowych

na temat "Ewangelia wg św. Mateusza widziana oczami dziecka".

5.05.2014r.

II miejsce dziewcząt w piłce siatkowej na turnieju w Golubiu - Dobrzyniu "Święto Szkoły".

27.04.2014r.

Konkurs piosenki harcerskiej w Wąbrzeźnie

Agnieszka Błaszkiewicz - I miejsce
zespołowo nasza drużyna harcerska "Sowy" zajęła III miejsce

11.04.2014r.

XI Przegląd Twórczości Ludowej WIELKANOC 2014 organizowany przez Dom Kultury w Golubiu - Dobrzyniu.
I miejsce - Łukasz Szlufik kl.V
II miejsce - Jakub Szlufik kl.IV
wyróżnienie - Natalia Zulewska kl.IV.

15.04.2014r.

Udział uczniów w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym we Wrockach.

14.04.2014r.

II miejsce w Międzyszkolnych Mistrzostwach Klas Szóstych o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Miejskich
w Goluiu -Dobrzyniu

4.04.2014r.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - eliminacje gminne 
Aleksander Legin IV miejsce (kwalifikacja do turnieju powiatowego)

20.03.2014r.

Powiatowy Turniej  w Piłke Nożną dla uczniów kl.IV i młodszych w Kowalewie Pomorskim
chłopcy - II miejsce

6.03.2014r.

Udział uczniów w Dekanalnym Konkursie Biblijnym w Golubiu - Dobrzyniu dla uczniów kl. IV - VI Szkół    Podstawowych na temat "Ewangelista Mateusz i Jego Ewangelia"

10.12.2013r.

Powiatowe Zawody w Piłkę Siatkową w Golubiu-Dobrzyniu
dziewczęta - I miejsce

5.12.2013r.

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej organizowany przez Zespół Szkół Miejskich w Golubiu-Dobrzyniu
dziewczęta - I miejsce
chłopcy - III miejsce

4.12.2013r.

Gminny Konkurs Plastyczny pt. "Zapobiegajmy pożarom".
Malarstwo kl.I-III
Jakub Krzykowski - III miejsce
Rysunek kl.I-III
Milena Górecka - I miejsce
Malarstwo kl.IV-VI
Weronika Krajewska - I miejsce
Sebastian Głusiec - III miejsce
Aplikacja
Emilia Krzykowska - II miejsce
Natalia Szatkowska - III miejsce
Rysunek kl.IV-VI
Emilia Strużanowska - I miejsce
Sławomir Skibiński - III miejsce
Montaż plastyczny
Patrycja Gocyła - II miejsce

16.11.2013r.

16 listopada 2013r. w Gimnazjum im. I. Działyńskiego w Golubiu-Dobrzyniu odbył się VIII Przegląd Twórczości ks. Jana Twardowskiego.
Zuzia Olszewska z kl.III zajeła I miejsce w Przeglądzie w kategorii uczniów kl.I-III.
Z naszej szkoły udział brali również następujący uczniowie:
Adrianna Zakrzewska kl.III
Anieszka Błaszkiewicz kl.V
Natalia Szatkowska kl.VI

..........................................................................2012/2013

18.06.2013r.

  II miejsce w Turnieju Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Radomin w kategorii   
  dziewcząt i chłopców.

11.06.2013r.

  Konkurs z Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w SP Dulsku "Widoczna Gmina"
  Krzykowska Emilia kl.V - I miejsce
  Sandra Chojnacka k.VI - III miejsce

22.05.2013r.

  Konkurs plastyczny organizowany przez nadleśnictwo Golub-Dobrzyń pt. "Las Skarbem Przyrody".
  Nagrodzeni uczniowie:
  Konrad Sobieszyński kl.I
  Aleksandra Jaguś kl.III
  Natalia Szatkowska k.V

  Wiktor Bojanowski kl.V
  Iwona Iwan kl.VI
  Wikor Jaguś kVI

15.04.2013r.

  Wyróżnienie dla uczennicy klasy VI Iwony Iwan w III Powiatowym Konkursie recytatorskim
  pt.:"Bliżej Marii Dąbrowskiej" organizowanym przez Regionalną Izbę Pamięci Marii Dąbrowskiej w Płonnem.  
  Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej im. Dziewanowskich w Płonnem.

13.04.2013r.

   III miejsce w Międzyszkolnych Mistrzostwach Klas Szóstych o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Miejskich
   w Goluiu -Dobrzyniu

12.04.2013r.

   Udział uczniów w Powiatowym Etapie Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Golubiu-Dobrzyniu.

18.02.2013r.

  II miejsce drużyny dziewcząt w w wojewódzkim ćwierćfinale  w Toruniu w mini piłkę siatkową.
   
        18 lutego 2013r. w Toruniu odbył się ćwierćfinał wojewódzki w mini piłkę siatkową dziewcząt.
     Do zawodów przystąpiło 5 drużyn z Torunia, Grudziądza, Brodnicy, Łysomic i Radomina. Znakomicie spisała 
     się drużyna z Radomina , która zakwalifikowała się do finału. W finale drużyna z Radomina spokała sie z
     Toruniem. Walka była bardzo wyrównana a zwłaszcza w trzecim secie. 23:25 zwyciężył Torun i 2:0. Z 
     występu swojej drużyny jestem bardzo zadowolony. Chciałem bardzo podziękować wszystkim dziewczętom 
     za wielkie zaangażowanie i piękną walkę.

                                                                                                     Trener Jan Młodziankiewicz

        Drużyna grała w składzie:
     Marta Pawłowska, Kamila Targowska, Kamila Sławkowska, Aneta Śliwecka, Daria Wiśniewska, Julia Klaban,
     Iwona Iwan, Monika Daszkowska, Sandra Chojnacka, Patrycja Górzynska, Roksana Fordońska

6.02.2013r.

  I miejsce drużyny dziewcząt w Mistrzostwach Powiatowych w mini piłce siatkowej o Puchar Starosty  

   Golubsko - Dobrzyńskiego 

          6 lutego 2013r. w Zespole Szkół Miejskich w Golubiu-Dobrzyniu odbyły się mistrzostwa powiatowe
     w Mini Piłkę Siatkową dziewcząt o puchar Starosty Golubsko - Dobrzyńskiego. Do zawodów stanęło
     7 drużyn. Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Radominie rozegrały 4 spotkania wszystkie wygrywając po
     2:0 i tym samym zdobyły mistrzostwo powiatu.
        Mistrzowska drużyna wystąpiła w składzie:
     Marta Pawłowska, Kamila Targowska, Kamila Sławkowska, Aneta Śliwecka, Daria Wiśniewska, Julia Klaban,
     Iwona Iwan, Sandra Chojnacka, Patrycja Górzynska, Roksana Fordońska

                                                                                                      Trener Jan Młodziankiewicz

28.01.2013r.

  Uczennica kl.V  Natalia Szatkowska zdobyła wyróżnienie w X Międzyszkolnym Konkursie Fotografii
 
 Dziecięcej w Koszalinie

11.01.2013r.

   Udział uczniów w Przeglądzie Teatralnym Jasełka organizowanym przez Dom Kultury w Golubiu - Dobrzyniu  
   i parafię rzymskokatolicką p.w. św. Katarzyny w Golubiu - Dobrzyniu

4.12.2012r.

   "Mikołajkowy Turniej mini-siatkówki dziewcząt i chłopców" organizowany przez Zespół Szkół Miejskich    
    w Golubiu - Dobrzyniu  

       dziewczęta - IV miejsce
       chłopcy -       III miejsce

16.11.2012r.

   Udział uczniów w XVII Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Fryderyku Chopinie organizowanym przez
   Ośrodek Chopinowski w Szafarni

10.11.2012r.

   Udział uczniów w VII Przeglądzie Twórczości ks. Jana Twardowskiego organizowanym przez
   Gimnazjum im. I. Działyńskiego w Golubiu - Dobrzyniu.

9.10.2012r.

  II miejsce w Mistrzostwach Powiatowych w mini piłce nożnej w Golubiu - Dobrzyniu

4.10.2012r.

  V miejsce w Mistrzostwach Powiatowych w sztafetowych biegach przełajowych na dystansie 800m
   w Golubiu - Dobrzyniu

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

The image comes from PD Photo.org.

Copyright © Your Name, Designed by Alpha Studio